قوانین

مشتری محترم و بازدید کننده گرامی :

ضمن عرض خوش آمدگوئی به شما میهمان گرامی خواهشمندیم جهت حفظ هر چه بهتر ارتباط متقابل قوانین فروشگاه را بررسی و مطالعه نموده و مد نظر داشته باشید .

 1. این وبسایت و تمامی وبسایتهای مشابه دارای قوانین یکسان در حوزه فعالیتهای فضای مجازی دارند که این قوانین مطابق قوانین پلیس فضای تبادل اطلاعات ( فتا ) می باشد خواهشمندیم قوانین پلیس فتا را در این زمینه مطالعه نمائید.
 2. وقتی که شما اقدام به خرید از این فروشگاه می نمائید به این معنیست که قبل از آن تمامی قوانین را مطالعه کرده و با تمامی بندهای آن موافقت نموده اید و اگر در جائی از چرخه خرید و ارسال بار برای کالای شما مشکلی پیش آمد از شرایط آن مطلع هستید.
 3. درصورتی‌که به هر دلیل سفارش لغو شود، وجه به همان حساب اولیه‌ باز می‌گردد و در این‌صورت هیچ اعتراضی از سوی کاربر یا اشخاص دیگر پذیرفته نخواهد شد.
 4. تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
 5. درحال حاضر امکان پرداخت در محل برای مجموعه آرتاکاوا میسر نمی باشد اما در صورت فراهم شدن بسترهای مورد نیاز بلافاصله به اطلاع مشتریان خواهد رسید.
 6. ” مهم ” برخی تغئیرات لحظه ای ارز و مبادلات ارزی در وضعیت کنونی ، ممکن است باعث تغئیر قیمتها در برخی از روزها بصورت نوسان مثبت یا منفی شود که این موضوع امکان سؤظن در خصوص نحوه قیمت گذاری محصولات را برای برخی کاربران عزیز فراهم می آورد ، خواهشمندیم در هنگام خرید چنانچه امکان تماس تلفنی را دارید حتما با واحد فروش و یا مدیریت آرتاکاوا و یا از طریق راه های ارتباطی دیگر تماس برقرار کرده و اطمینان حاصل نمائید ، پس با توجه به نوسانات شدید ارزی در پاره ای از زمان ، مجموعه آرتاکاوا در خصوص تغئیر قیمت فروش محصولات این حق را بر خود مسلم دانسته و میتواند هر کجا که لازم بود اقدام به تغئیر قیمت نماید ، بدیهی ست این امر چنانچه در سبد کالائی خرید شما کاربران عزیز باعث تغئیر قیمت شدید مثبت و یا منفی بشود با شما در میان گذاشته خواهد شد ، پس خواهشمندیم اطلاعات تماس خود را در زمان خرید در اختیار ما قرار دهید.
 7. با توجه به اینکه ارسال بار از طریق باربری ها و موسسات باربری انجام خواهد گردید پس به هیچ عنوان امکان تغئیر آدرس پس از ارسال بار به مقصد درج شده در زمان خرید فراهم نمی باشد ، خواهشمندیم در درج آدرس محل دریافت حتما این نکته را مد نظر داشته باشید.
 8. روز کاری در روند ارسال کالای شما از روز شنبه تا پنجشنبه می باشد پس این نکته را در زمان خرید و ثبت سفارش کالای خود مد نظر داشته باشید ، آرتاکاوا در این ایام از ارائه خدمات به مشتریان عزیز معذور است و در صورت خرید در این مدت بعد از آن ارسال خواهد شد .

روزهائی که آرتاکاوا امکان ارائه خدمات ندارد :

 • بیست و نهم اسفند لغایت 13 فروردین
 • 8 خرداد لغایت 10 خرداد
 • 10 مرداد لغایت 12 مرداد
 • 25 آذر لغایت 27 آذر
 • 20 دی لغایت 22 دی
 • و ایام تعطیلات رسمی کشور ( ثبت در تقویم )

 

 1. آرتاکاوا با مجموعه ای از بهترین های صنعت مواد غذائی افتخار همکاری و همراهی را دارد ولی چنانچه موردی در خصوص کیفیت و قیمت این محصولات پیش آید مسئولیت آن مستقیما بر عهده تولیدکننده و فروشندگان آن می باشد و در این خصوص مسئولیتی شامل حال آرتاکاوا نخواهد شد.
 2. در خصوص صدمات وارد شده با کالا و یا محموله شما ذکر این نکته ضروریست که با توجه به اینکه روند و چرخه ارسال بار از طریق باربری ها انجام می گردد لذا پیگیری این خسارت از طریق باربری انجام خواهد شد پس بهتر است در هنگام ثبت سفارش کالا از روشی در ارسال استفاده نمائید که بار و یا کالای شما را بیمه نمایند تا در صورت هرگونه رخداد امکان پیگیری برای شما فراهم باشد ، کالای شما در زمان تحویل به باربری ها و قبل از بسته بندی توسط نماینده باربری مورد بازدید قرار میگیرد.

شرایط درج نظر در بخش نظرات

۱. بصورت فارسی و یا فینگیلیش بنویسید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و غیره در متن خودداری کنید.

 1. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
 2. نقد شما بهتر است کارشناسانه و بدور از مبالغه و اجحاف باشد تا خدای ناکرده باعث تشویش ذهن دیگران نگردد ، چنانچه نظر شما بدور از واقعیت بود از انتشار آن جلوگیری خواهد شد.
 3. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
 4. با توجه به تنوع محصول و کیفیت های متفاوت بهتر است نظر شما در خصوص کالائی باشد که قطعا خریداری نموده اید نه اینکه بدون اطلاع از کیفیت محصول در خصوص آن نظر بدهید.
 5. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
 6. با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.
 7. رعایت ادب و احترام در نوشتار و متن نظر شما نشانه شخصیت شماست . بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد ، قومیتها و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.
 8. قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.
 9. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
 10. از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.
 11. در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
 12. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 13. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.
 14. بخش نظرات صرفا در خصوص آن محصول و یا کالا فراهم شده است ، چنانچه نقد و یا انتقادی به هریک از بخش های آرتاکاوا دارید از طریق خطوط ارتباطی سایت با واحد مورد نظر مطرح نمائید.
 15. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.
 16. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
 17. بهتر است مطالب و نوشته های خود را گویا و مفهومی ارسال نمائید ، چنانچه نظری دارای گنگی مفهوم و یا امکان انحراف اذهان بازدید کنندگان را ایجاد نماید از انتشار آن خودداری خواهد شد.
 18. هرفرد در بخش نظرات می تواند یک نظر بدهد ولی در خصوص پاسخ دهی به دیگران از نظر تعداد محدودیتی ندارد.

 

امیدواریم با رعایت قوانین وضع شده که همگی برای راحتی و سهولت خرید و اطمینان شما فراهم شده است بتوانیم همراهی خوبی را در مدت خرید شما فراهم آوریم.

 

                                                                                                                         با تشکر

                                                                                            مدیریت و پرسنل مجموعه فروشگاه اینترنتی آرتاکاوا

 

 

کامنت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *